О нас

Здрастуйте, шановний покупець!

Ельгорро — компанія, що займається оптовою торгівлею головними уборами з 1995 року. Більш ніж за 25 років ми забезпечили шапками сотні партнерів в Україні, Молдові та інших країнах СНД. І набули безцінного досвіду в оптовій торгівлі. Це допомагає нам розуміти та враховувати всі деталі та особливості ринку головних уборів.

 

Головні убори від Elgorro це:

✔ висока якість
✔ відповідність новітнім тенденціям у моді,
✔ доступні ціни => високий ступінь прибутковості при кінцевій реалізації у роздріб нашими оптовими покупцями.

Основу нашої продукції складають чоловічі та жіночі колекції Ozzi&Berxon, Shado, Apex и Belynx. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому оптовий інтернет магазин шапок Elgorro встановлює найнижчі ціни. Це відкриває для Вас можливості збільшення прибутку за рахунок більшої націнки.

 

Якщо Ви власник одного чи кількох магазинів головних уборів чи верхнього одягу – запрошуємо Вас до співпраці. Адже наша продукція може бути як основним товаром у спеціалізованому магазині головних уборів, так і важливим та необхідним аксесуаром у магазині модного одягу, що збільшує при продажах величину чека, а отже — прибутки.

 

Вибрати жіночі та чоловічі в’язані шапки, скласти грамотне збалансоване замовлення, що враховує новітні тенденції моди, оптимальне співвідношення ціна-якість, уподобання Ваших покупців, забарвлення, розміри, особливості регіону, в якому знаходяться Ваші магазини, Вам допоможуть наші досвідчені консультанти.

 

Також Вас чекає приємний бонус — список моделей, що продаються в Elgorro, що дозволить Вам купити оптом тільки найкраще.

 

Клієнти Elgorro цінують комфорт, увагу з боку персоналу, високий рівень обслуговування, надійність та компетентність. Все це ви знайдете у нас.

Вдалих Вам покупок!